Giriş Kayıt

Giriş

29 Haz

MÜDAD Sektöre Işık Tutuyor

Yazan 
(0 oy)

Daha öncede davetinde bulunmuş olduğumuz "2014 Yılın en iyi ilaç firması" anket sonucu ödül töreni ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir;

Bildiği üzere bir süre önce tamamladığımız anketimizin ödül törenini de 18 Haziran Perşembe günü İstanbul'da gerçekleştirdik. Ortaköy Kültür Merkezi'nin Türk tiyatrosunun ilk kadın sanatçısı olan Afife Jale'nin adını taşıyan sahnesinde, ajansımızın profesyonel bir teknikle hazırladığı led ekranda sunularak gerçekleştirdiğimiz tören, hem bize farklı bir gurur hem de izleyiciye müthiş bir izlenim yaşattı.

Gerçekleşen sunuma Görkem Atakay, Erhan Çelik ve TC Ratip Nadir Kirlikovali sunuma destek olurken, Eda Okutgen kampanyasının etkileyici videosunun ardından başkanımız Harun Ökek de vizyon ve misyonumuzu aktardı. Anketin bilimsel verilerinin analizi ve tasarımını ise etkileyici ve objektif sunumuyla Pamukkale Üniversitesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi ABD Başkanı Doç.Dr. Kamil Orhan gerçekleştirdi.

Ardından ödül töreninde 3 farklı kategoride 9 firma, kalite teşvik ödülüyle de 1 firmayı taçlandırarak toplamda 10 ödül verdik.

Törene yaklaşık 50 kişilik bir katılım oldu. AİFD ve İEİS yetkilileri ile birlikte firmaların üst düzey yöneticileri oradaydı. Gerek tören esnasındaki konuşmaları gerekse fuaye alanındaki paylaşımlarında; bizleri ve dernek oluşumunu takdir ettiklerini, ödül töreninden çok etkilendiklerini ve gelecek zamanlar daha yüksek katılımlı törenler için ve kendilerinin derece alabilmek için dikkatle çalışacaklarını beyan ettiler. Ufak tefek aksaklıklara rağmen çok sempatik bir tarzda sunduğumuz töreni çok profesyonelce bulduklarını ve teşekkürlerini ilettiler.

AİFD Genel Sekreteri Ümit Dereli; konuşması ve paylaşımlarında bizi çok önemsediklerini, çok değerli bir inisiyatif olduğumuzu, gerek Eda'nın kampanyası gerekse derneğimizin faaliyetleri ve projelerinde ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

 Bu beyan, tören sonrasındaki süreçte, AİFD’nin üyelerine bizzat gönderdiği kampanyaya destek bildirisi olarak somut bir adıma dönüştü. Törene katılan firma yetkilileri de; bu dernek oluşumunu çok önemsediklerini, hem derneğimizin çalışmalarına hem de bu ödül töreni başta olmak üzere yapacağımız diğer faaliyetlerimize titizlikle ve samimiyetle yaklaşım sergileyeceklerini belirttiler.

Büyük bir heyecanla beklenen ödül töreni ise tam bir görsel şölen havasında gerçekleşti. Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile AİFD Genel Sekreteri Dr.Ümit Dereli’nin kazanan firmalara verdiği ödüller ise;

"Çalışan Memnuniyeti" kategorisinde;

  1. Novartis
  2. Nutricia
  3. Abbott

"En Beğenilen İlaç Firması" kategorisinde;

  1. Novo Nordisk
  2. Novartis
  3. Abbott

"Çalışılabilecek En İyi İlaç Firması" kategorisinde;

  1. Novartis
  2. Abbott
  3. MSD

sıralaması ile sahiplerini buldu.

Mansiyon ödülü olan "Kaliteyi Teşvik Ödülü" nü ise, ankete en fazla sayıda katılım sağlayan Berko firması aldı.

MÜDAD Elmas Ödülleri - 2015 Sonuç Bültenine Ulaşmak İçin Tıklayınız
Okunma 2948 defa Son Düzenlenme Cuma, 17 Temmuz 2015 15:53
Yorum eklemek için giriş yapın