Giriş Kayıt

Giriş

MEHMET YILMAZ

MEHMET YILMAZ

Sosyal Farkındalığa varmısınız?

Mesleğimiz bazen insana o kadar ağır geliyor ki ne yapacağını bilemez hale getiriyor bizleri. Eminim herkes yaşamıştır bu durumu. Kendimizle çeliştiğimiz zamanlar ve hiç sebep yokken meslektaşlarımızı kırdığımız günler olmuştur. Çalıştığımız ortam ve bulunduğumuz tanıtım faaliyetleri bizleri birbirimize rakip olarak göstermeye başladı. Fakat unutmamak gerekir ki herkes mesleğini icra ederken evine bir ekmek götürmenin derdindedir. Her arkadaşımız ve her firma farklı bir strateji içerisinde olup bütün bu stratejileri uygularken mesleki etik değerler çerçevesinde birbirimize saygı duymamız gerektiğini unutmamak gerekiyor. Kendi meslektaşımızı rakip olarak değil de pazar ortağı olarak görmeliyiz. İşte bu bakış açısı ile yola çıkarak 18- 24 Şubat tarihleri arasında bir farkındalık oluşturmak;

Üniversitelerde, hastanelerde ve Asm'lerde gördüğü tanıdığı ve tanımadığı mümessil arkadaşına Günaydın deyip,yanyana selamlaşırken ve tokalaşırken fotoğraf çekip beraberinde ;

#mümessilmümessilindostudur

Hashtag ile Twitter, facebook, instagram ve linkedinde paylaşmak istiyoruz. Herkesin bu sosyal farkındalığa katılmasını ve ortak duruşumuzu ortaya koymasını ve sahiplenmesini bekliyoruz..
Mümessil Dayanışma Derneği

Sevgili Arkadaşlar;

Mümessil Dayanışma Derneği (Müdad) Gaziantep il Temsilciliği olarak Gaziantep Eczane Teknisyenleri Derneğini ziyaret edip hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.Bizlere göstermiş oldukları sıcak kanlı ev sahipliğinden dolayı Dernek Başkanı Yaşar Yıkıcı ve yönetim grubuna çok teşekkür ederiz.

IMG 20190205 WA0040

Çok güzel bir sinerji oluşturmuş ve görevini hakkı ile yerine getiren bir sivil toplum kuruluşu halini alıp mesleklerine değer kazandırmaya çalışmaları bizlere de çalışmalarımız konusunda doğru yolda olduğumuzu gösterdi.Bu konuda birlikteliklerinin devamının olması ve bizlerle dirsek temasında olacakları konusunda sohbet edip fikir alışverişinde bulunduk.

IMG 20190205 WA0024

Birlikteliğin olduğu her yerde Güç vardır,Hak vardır ve Hukuk vardır.Bu düstur ile bizler de mesleğimizi gerektiği saygıya ulaşmasını temenni ediyoruz.

Unutmayın siz yoksanız biz bir eksiğiz...

Sevgili Arkadaşlar ;

Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD) olarak Gaziantep Defa Life Hastanesi ile %50 indirim anlaşması yaptık.

Yapmış olduğumuz anlaşma mümessil arkadaşlarımızın ; Eş,Çocuk,Anne,Baba ve Kardeşlerini kapsamaktadır.Bu konuda Aile bireylerinin indirimden faydalanabilmesi için bilgilerinin anlaşma yapılan hastanelerle paylaşılıp hastane sistemine kayıt yapılması gerekmektedir.

Hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.Bizler birlik olduğumuz sürece bir çok şeyin üstesinden geleceğiz.

IMG 20190201 WA0027

Bizlerden desteğini esirgemeyen Defa Life Hastanesi Başhekimi Dr.Ulaş Yanık beye, Halkla ilişkilerden sorumlu Selda Karasakal arkadaşımıza ve Müdad Gaziantep yönetim kurulu üyelerine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Not: Taner Karaoğlu arkadaşımızla iletişime geçip bilgileri verebilirsiniz.
Cep : 0545 206 55 02

Gaziantep İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Tanışma Etkinliği Gaziantep Marina Balo ve Kongre Merkezinde 100 ü aşkın meslektaşımızın katılımıyla gerçekleştirildi. Gecede konuşma yapan Müdad Yön.Kur. Başkanı Atay DUMLU birlik ve beraberliğin önemine değinerek meslektaşların sorularını cevapladı.. Gecede biraraya gelen meslektaşalrımız gece boyunca eğlenerek eşsiz bir gece geçirdi.

15272168 1039742172818091 6073834268514329139 o